پیام رئیس انجمن

به نام خداوند بخشنده و مهربان

ارتقاء سطح علمی و ارایه آخرین دستاوردهای علمی-پژوهشی اساتید، محققین و دانشجویان در زمینه میکروب شناسی، بخشی از اهداف و رسالت انجمن علمی میکروب شناسی ایران است؛ در همین راستا این انجمن مانند سالهای پیش اقدام به برگزاری بیست و دومین کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران نموده است. این دوره از کنگره در حالی برگزار می شود که تجربیات ارزشمندی از برگزاری مجازی دوره پیشین به دلیل شرایط پاندمی بیماری کرونا، کسب شده است. نظر به اهمیت و ضرورت به¬روزرسانی سطح علمی دانش میکروب شناسی در میان جامعه میکروب شناسان کشور در رابطه با آخرین پیشرفت های علمی در سطح بین المللی، این کنگره، نقش مهمی در به اشتراک گذاری یافته¬های علمی به روز و کارآمد میان محققین داخل کشور و پژوهشگران بین المللی، خواهد داشت. از این رو مفتخریم که برگزاری بیست و دومین کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران را در تاریخ 6 الی 9 شهریورماه  1400 را خدمت جامعه علمی کشور اعلان نماییم و از اساتید، دانش پژوهان، دانشجویان و همکاران محترم برای حضور ارزشمند در این همایش علمی دعوت به عمل آوریم.  

کنگره بیست و دوم انجمن میکروب شناسی ایران که با حمایت مراکز علمی و دانشگاهی برگزار خواهد شد، همراه با اعطای امتیاز باز‎آموزی برای جامعه ارایه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی (پزشکان عمومی، دندانپزشکان، داروسازان، علوم آزمایشگاهی، گروه های پرستاری و مامائی، کارشناسان و متخصصین مدیریت خدمات بهداشتی درمانی) و متخصصین مرتبط ازجمله میکروب شناسان، متخصصین آزمایشگاهی و بیماریهای عفونی خواهد بود. ضمن اینکه جنبه های نوین فناوری های میکروب شناسی کاربردی در عرصه های مختلف در قالب سمپوزیوم ها و سمینار های ویژه مورد توجه و بحث واقع شده و صاحب نظران به تبادل نظر و ارائه اطلاعات علمی پیرامون این موضوعات خواهند پرداخت.

امیدواریم با حمایت و همکاری سایر ارگان های اجرایی و علمی کشور بتوانیم فضایی مناسب جهت به اشتراک گذاری و ارائه دستاوردهای ملی و بین المللی جهت جامعه علمی کشور عزیزمان در راستای ارتقای سطح دانش علوم مرتبط ایجاد نماییم و تازه ترین دستاوردها در زمینه های مذکور را مورد بحث و تحلیل صاحبنظران قرار دهیم. توفیق همگان را در راه اعتلای سطح بهداشت و سلامت جامعه از خداوند متعال مسئلت دارم.

 

دکتر محمدمهدی فیض آبادی

رییس انجمن علمی میکروب شناسی ایران
ارسال مقاله


مهلت ارسال مقالات: تا 15 مرداد ماه 1400


درباره همایش

این کنگره توسط انجمن میکروب شناسی ایران برگزار میگرددسخنرانان مدعو


اخبــاربرگزار کننده کنگره


حامیان کنگره